Komentāri

Daudziem joprojām atmiņā palikušas “Liverpool” vārtsargs Lorisa Kariusa neveiksmīgās darbības aizvadītās sezonas UEFA Čempionu līgas finālā. Starpsezonā viņš klubu nenomainīja un šīs vasaras otrajā pārbaudes spēlē pieļāva vēl vienu rupju kļūdu vārtos.

26.maijā UEFA Čempionu līgas finālā triumfēja Madrides “Real” klubs, ar rezultātu 3:1 uzvarot “Liverpool” komandu. Divas rupjas kļūdas spēlē pieļāva angļu komandas vārtsargs Loriss Kariuss, kas sekmēja kluba neveiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk daudzi “Liverpool” fani uzskatīja, ka pēc šāda snieguma futbolists klubu pametīs, tomēr galvenais treneris Jirgens Klops izvēlējās dot vārtsargam vēl vienu iespēju.

Nupat, otrajā starpsezonas pārbaudes spēlē pret “Tranmere Rovers” vienību Kariuss vēlreiz pieļāva rupju kļūdu, kas ar bažām faniem liek gaidīt jauno sezonu.

VIDEO: Kariusa kļūda pret “Tranmere Rovers”

VIDEO: Kariusa kļūdas UEFA Čempionu līgas finālā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl