Komentāri

Daudziem joprojām atmiņā palikušas “Liverpool” vārtsargs Lorisa Kariusa neveiksmīgās darbības aizvadītās sezonas UEFA Čempionu līgas finālā. Starpsezonā viņš klubu nenomainīja un šīs vasaras otrajā pārbaudes spēlē pieļāva vēl vienu rupju kļūdu vārtos.

26.maijā UEFA Čempionu līgas finālā triumfēja Madrides “Real” klubs, ar rezultātu 3:1 uzvarot “Liverpool” komandu. Divas rupjas kļūdas spēlē pieļāva angļu komandas vārtsargs Loriss Kariuss, kas sekmēja kluba neveiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk daudzi “Liverpool” fani uzskatīja, ka pēc šāda snieguma futbolists klubu pametīs, tomēr galvenais treneris Jirgens Klops izvēlējās dot vārtsargam vēl vienu iespēju.

Nupat, otrajā starpsezonas pārbaudes spēlē pret “Tranmere Rovers” vienību Kariuss vēlreiz pieļāva rupju kļūdu, kas ar bažām faniem liek gaidīt jauno sezonu.

VIDEO: Kariusa kļūda pret “Tranmere Rovers”

VIDEO: Kariusa kļūdas UEFA Čempionu līgas finālā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl