Trīs spēlētāji, viena bumbiņa…

Komentāri

Amerikas beisbola līgas (MLB) spēlē starp Milvoki Brewers un St. Luisas Cardinals komandām visai amizantā epizodē iekļuvuši trīs Brewers spēlētāji – Žons Segura, Aramis Ramiress un Džerardo Parra.

Cardinals spēlētājs tālu un augsti gaisā raidīja bumbiņu, un, šķiet, visi trīs minētie spēlētāji bija tik ļoti koncentrējušies bumbiņas notveršanā, ka nepamanīja arī citus komandas biedrus pēc tās skrienam. Iznākumus bija visai sāpīgs, visi trīs spēlētāji saskrējās savā starpā. Arī pats galvenais uzdevums – noķert bumbiņu – nevienam tā arī neizdevās. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl