Transseksuālā WNBA zvaigzne publisko kadrus pēc dubultās krūšu rekonstrukcijas

2 komentāri
Transseksuālā WNBA zvaigzne publisko kadrus pēc dubultās krūšu rekonstrukcijas
INSTAGRAM

Janvāra sākumā WNBA komandas ”New York Liberty” spēlētāja Laišia Klarendona piepildījusi vienu no saviem sapņiem – viņa veikusi dubulto krūšu rekonstrukciju. Operācija bija nākamais solis pēc 2020.gadā izteiktā paziņojuma, kura laikā Laišia atklāja, ka ir transsesksuāle, nebināra personība.

”13. janvāra rītā pie slimnīcas apskāvu sievu un, ieejot ēkā, ievilku dziļu elpu. Īpašā diena beidzot ir klāt. Šodien man veiks krūšu rekonstrukciju,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Laišia.

Sportiste neslēpj, ka nespēj aprakstīt vārdos to, kādas sajūtas viņu pārņēma pirmo reizi ieraugot krūšukurvi bez sievišķīgajiem ”apaļumiem”. Tieši šādu sevi sportiste vienmēr izjutusi, iztēlojusies un beidzot to redz arī spogulī.

Basketbola zvaigzne izjūt dzimuma eiforiju, ne diskomfortu, krūšu rekonstrukcija sniegusi brīvību.

2020. gada 25. decembrī Laišia atklāja, ka viņas sieva Džesika laidusi pasaulē pāra pirmo atvasi. Dāmas ir laulībā jau četrus gadus.

Oficiālajā paziņojumā ”New York Liberty” sniedza atbalstu spēlētājai, rakstot, ka spēlētāja spēks slēpjas patiesībā un nevienam nevajadzētu dzīvot dzīvi vadoties no sociālajiem ierobežojumiem.