Točs un Pļaviņš kopā ar ģimenēm uzsākuši ceļu no Ēģiptes uz mājām

Pievienot komentāru
Točs un Pļaviņš kopā ar ģimenēm uzsākuši ceļu no Ēģiptes uz mājām
INSTAGRAM

Vieni no labākajiem Latvijas volejbolistiem Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs kopā ar savām ģimenēm uzsākuši mājupceļu no Ēģiptes uz Latviju. Ceļš nav viegls, bet sportisti saglabā pozitīvismu.

Uz Ēģipti trenēties Edgars Točs bija devies kopā ar mīļoto sievieti un diviem bērniem.  Toties Mārtiņš Pļaviņš kopā ar sievu un trīs meitām. Nu sportisti uzsākuši mājupceļu.

Volejbolists Edgars Točs Ēģiptē trenējas un pavada laiku kopā ar mīļajiem

Viss sākās ar nepilnu sešu stundu braucienu no Hurgadas uz Kairo, kur ģimenes nakšņoja viesnīcā, vēl pēdējo reizi, ļaujoties saules stariem un peldēm baseinā.

Sekoja lidojums uz Frankfurti. Sportisti un viņu mīļie lidostā un lidojuma laikā izmantoja sejas maskas un cimdus, lai maksimāli sevi pasargātu.

”Esam veikuši 2/5 no mājupceļa, kas kopumā ir vairāk nekā puse, jo esam Eiropā. Lidostas tranzīta zonu pamest nedrīkstam, lai nebūtu jāsēž 14 dienu karantīna Vācijā. Tāpēc līdz rītdienas pusdienlaikam, kad jādodas tālāk, uzturēsimies Frankfurtes lidostā,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Toča mīļotā Lauma.

Ģimeniski foto: volejbolists Mārtiņš Pļaviņš Ēģiptē svin meitas jubileju

Neatkarīgi no tā, ka lidostā visas ēstuves ir aizvērtas, latviešiem paveicās, ka ”McDonald`s” piedāvāja iespēju ņemt ēdienu līdzi ņemšanā un ēst lidostas teritorijā.

Jau šodien sportisti dosies uz Minsku, sekos ceļš līdz robežai un kājām došanās pāri robežai. Tālāk sekos brauciens automašīnās uz mājām.