Komentāri

Kura meitene gan nav izsapņojusi savas kāzas. Noteikti arī vairākas reizes domās izdzīvots, kā varētu notikt īpašais brīdis, kad mīļotais cilvēks lūdz roku jeb bildina. Reizēm gadās, kad bildinājums nav nekāds intīms process starp diviem cilvēkiem, bet gan ļoti publisks.

Indiānas Universitātes basketbolistam – uzbrucējam Kollinam Hartmanam – šī sezona padevusies pavisam neveiksmīga – septembrī gūta ceļa trauma liegusi piedalīties spēlēs. Tomēr dažreiz, kad piespiedu kārtā sportistiem nākas iepauzēt karjerā, ir laiks sakārtot un tikt skaidrībā ar savu privāto dzīvi. Hartmans savas Senioru balles runas laikā pateicās ģimenei, draugiem, faniem un treneriem, kā arī pārsteidza visus, jo īpaši savu mīļoto meiteni, kuru bildināja. Kāda bija meitenes atbilde – noskaties aizkustinošo brīdi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: basketbolists bildina savu draudzeni

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl