Komentāri

6. aprīlī holandiešu kluba “Rodi”  līdzjutējs vārdā Saīds atnāca uz stadionu kopā ar savu divus mēnešus jaunu dēliņu. Operatori nofilmēja tuvplānā kā tēvs no pudelītes baro zīdaini. Šis īsais video kļuva par sensāciju Holandē.

Saīds atzīstas, ka pagaidām mazulis neko nesaprot. Taču neskatoties uz to, tēvs vienmēr ņem līdzi savu dēliņu līdzi, lai kurp viņš nedotos. ”Tas taču ir lieliski- būt kopā ar ģimeni visu dienu! Mūsdienās visur var atrast mikroviļņu krāsni un sasildīt pudelīti. Pat stadionā,” atzīst Saīds. Vēl jaunais tēvs steidz nomierināt satraukušos cilvēkus, kuriem rūp mazuļa veselība. Saīds ir konsultējies ar ārstiem, kuri ļāva mazuli vest uz stadionu, tikai tādā gadījumā, ja mazulim tiek uzvilktas speciālas austiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl