Komentāri
Tetovējumi, noziedznieki un superspējas! Iznācis komiksu žurnāls, kur Neimars ir galvenais tēls
Foto: twitter.com/neymarjr

Slaveni sportisti allaž tiek manīti dažādās aizraujošās reklāmās, seriālos un dažreiz pat filmās, taču šoreiz viens no pasaules slavenākajiem pasaules futbolistiem piedalījās komiksā kā varonis.

Ir iznākuši jauni komiksu žurnāli ar pasaules futbola zvaigzni Neimaru galvenajā lomā. Aizraujošā grāmata ar zīmētām bildēm saucas ”Inked” (latv. val. tulkojumā- notetovēts). Sižetā Neimara tetovējumi atdzīvojas un palīdz futbolistam izglābt māsu no noziedznieku karteļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kā jau vairums bērnu, es sapņoju par divām lietām, kļūt par profesionālu futbolistu un supervaroni. Man paveicās, ka sāku spēlēt futbolu augtākajā līmenī, bet tagad varu piedāvāt publikai mūsdienīgu stāstu komiksu veidā ,” atzina Neimars.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl