Tenisistu Svitoļinas un Monfilsa jaundzimusī mīlestība – visjaukākais ”Australian Open 2018” stāsts

1 komentārs
Tenisistu Svitoļinas un Monfilsa jaundzimusī mīlestība – visjaukākais ”Australian Open 2018” stāsts
INSTAGRAM/TWITTER

Nekas nesilda cilvēku sirdis vairāk kā patiesas mīlas stāsts, īpaši, ja tas tiek atklāts mazliet neveiklā, tajā pašā laikā ļoti jaukā manierē – ar pēcspēles interviju. Tāds ir stāsts par 24 gadus vecās ukraiņu tenisistes Elīnas Svitoļinas un 32 gadus vecā franču tenisista Gēla Monfilsa attiecībām.

Visa lielā sabiedrības interese par mīlniekiem sākās ar Svitoļinas otrā raunda spēli ”Australian Open” turnīrā, kuru apmeklēja arī ļoti īpašs viesis – Gēls Momfilss. Pēcspēles intervijā tika uzdots jautājums par viņa klātbūtni, un Elīna bija ļoti apmulsusi.

Vēlāk notikumiem attīstoties, protams, attiecības atklātas arī pavisam oficiāli 2019. gadam visraksturīgākajā veidā – ar sociālās vietnes “Instagram” palīdzību. Viņi pat izveidojuši kopīgu kontu, kurā pagaidām ievietoti 4 dažādi foto un video.

Lai saprastu to, ko nozīmē viņu kopējā “Instagram” konta nosaukums, nav jābūt ģēnijam: G.E.M.S. life – Gēla Elīnas Monfilsa Svitoļinas dzīve.

Monfilss no “Australian Open 2019” izstājās otrajā kārtā, kamēr Svitoļina ceturtdaļfinālā tiksies ar Naomi Osaku, kura iepriekšējā kārtā pārspēja Latvijas tenisisti Anastasiju Sevastovu.

1 komentārs