Komentāri
Tas nav joks! Slavenais sprinteris Bolts trenēsies kopā ar Dortmundes Borussia futbola komandu
Foto: AFP/SCANPIX

Pasaules labākais sprinteris Useins Bolts tuvākajā laikā aizvadīs treniņus kopā ar Vācijas futbola bundeslīgas komandu Dortmundes Borussia, pavēstījis kluba prezidents Hanss-Joahims Vacke.

“Tas nav joks, te nav runa arī par mārketingu,” žurnāla Kicker portālam atklāja Vacke.Tiek vēstīts, ka Bolts jau esot kontaktējies ar Dortmundes komandas galveno treneri Tomasu Tučelu un abas puses esot vienojušās par jamaikieša pievienošanos kādā no vienības treniņiem.

Abu pušu kontaktēšanās notikusi ar Vācijas sporta preču ražotāja Puma starpniecību, kas atbalsta gan Boltu, gan Dortmundes Borussia klubu. “Ar nepacietību gaidām Bolta pievienošanos, tas mums būs liels gods,” sacīja Vacke. Bolts jau iepriekš nav slēpis lielo interesi par futbolu, bet jamaikieša iecienītākā komanda esot Mančestras United no Anglijas. Sprinteris savulaik izteicās, ka labprāt pievienotos šim klubam pēc savas karjeras beigām.

Foto: Useins Bolts Rio olimpiskajās spēlēs

Bolts, kurš ir viens no pretendentiem uz šā gada labākā vieglatlēta balvu, šovasar Riodežaneiro kļuva par pirmo vieglatlētu, kurš trīs olimpiskajās spēlēs pēc kārtas spējis uzvarēt trīs dažādās disciplīnās. Jamaikietis ir trīskārtējs olimpiskais čempions 100 un 200 metru distancēs, kā arī 4×100 metru stafetē.

Lasi vēl