Tas ir skandāls: Briedis nokautē Skuteli

4 komentāri

Raidījumā Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli viesojās latviešu bokseris Mairis Briedis, kurš jau pavisam drīz, 21. februārī, aizvadīs cīņu pret pieredzējušo dienvidafrikāņu bokseri Deniju Venteru. 

Pie Skuteļa ir viesojušies ļoti miermīlīgu profesiju pārstāvji – Linda Leen, Andris Freidenfelds, Ainars Mielavs, Intars Busulis, Renārs Zeltiņš. Šoreiz Jānis saņēma drosmi un ciemos aicināja bokseri. Mairi Briedi. Šķiet, Jānis neapzinājās visas iespējamās sekas, un, pirms nākamreiz aicinās uz studiju bokseri, septiņreiz izmērīs un tikai tad griezīs…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Spriediet paši, cik nopietns bija Maira sitiens… Bet ar dienvidafrikānieti Venteru Mairis pavisam nopietni sacentīsies par vakanto IBF starpkontinentālo jostu smagsvariem līdz 90,7 kilogramiem. Raidījumā Briedis atklāj Jānim Skutelim visas boksa nianses, par to kas šis ir par sporta veidu, cik aktuāls bokss ir Latvijā, kādas ir bokseru sajūtas pirms cīņas un cik sarežģīti ir atrast sev pretinieku!

Foto:

Savukārt šeit ir iespējams noskatīties visu epizodi ar Mairi Briedi Pusnakts šovā septiņos ar Jāni Skuteli:

1. daļa

2. daļa

3. daļa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl