“Tagad redzēsimies oktagonā.” Konors pret Habibu ”tviterī” – iemesls Makgregoram atgriezties oktagonā?

0 Komentāru
“Tagad redzēsimies oktagonā.” Konors pret Habibu ”tviterī” – iemesls Makgregoram atgriezties oktagonā?
AFP/SCANPIX

Bijušais UFC čempions Konors Makgregors kārtējo reizi licis runāt par spekulācijām saistībā ar savu atgriešanos sportā pēc nesen aizvadītā konflikta sociālajā tīklā “Twitter” ar UFC čempionu vieglajā svarā Habibu Nurmagomedovu.

Ziņojām, ka Konors Makgregors pirms pavisam neilga laika paziņoja par aiziešanu no UFC, tomēr par to, vai sportists patiešām karjeru noslēdz, skaidrības nebija. Pēdējie Makgregora izteikumi sociālajā tīklā “Twitter” vēsta par to, ka vēl redzēsim Makgregoru oktagonā.

Šis “Twitter” konflikts sākās, kad Makgregors veica rasistiskus izteikumus par Habiba Nurmagomedova sievu. Šo ierakstu gan sportists ātri vien izdzēsa.

Uz ko Nurmagomedovs atbildēja ar tekstu: “Tu esi izvarotājs!” Nurmagomedovs atsaucās uz pret īru cīkstoni izvirzītajām apsūdzībām sakarā ar izvarošanu.

Neilgi pēc tā Makgregors nāca klajā ar šādu “tvītu”, kurā galvenais akcents tiek likts uz tekstu: “Tagad redzēsimies oktagonā.” Vai ar to Makgregors apstiprina savu atgriešanos UFC?

Neviens, protams, skaidri nezina, ko domā Makgregors, tomēr liela daļa mediju un līdzjutēju savos viedokļos nosliecas uz to, ka abus cīkstoņus vienu pret otru oktagonā vēl redzēsim.

0 Komentāru