Superzvaigzne Ronaldu meklē “McDonald’s” darbinieci, kura bērnībā nabadzīgo futbolistu glābusi no izsalkuma

1 komentārs
Superzvaigzne Ronaldu meklē “McDonald’s” darbinieci, kura bērnībā nabadzīgo futbolistu glābusi no izsalkuma
EPA/SCANPIX

Portugāļu futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu nesenā intervijā atklājis, ka labprāt atrastu ātrās ēdināšanas restorāna “McDonald’s” darbinieci vārdā Edna, kura palīdzējusi bērnībā nabadzīgajam futbolistam grūtos brīžos. 

Kā zināms, 34 gadus vecais Ronaldu šonedēļ piedalījās īpašā Lielbritānijas šova “Good Morning Britain” padziļinātajā intervijā.

Tiek uzskatīts, ka tā bijusi viena no atklātākajām futbolista intervijām. Ronaldu tajā ilustrēja savu ceļu no grūtās bērnības Madeirā līdz superzvaigznes statusam.

Vienā no atklāsmēm viņš atzina, ka bērnībā esot lūdzis bezmaksas burgerus, lai mazinātu izsalkumu. “Blakus futbola stadionam bija “McDonald’s” restorāns. Mēs bieži gājām klauvēt pie sētas durvīm, lai lūgtu pāri palikušos burgerus, ” stāsta Ronaldu.

“Tur vienmēr bija Edna un divas citas dāmas. Kopš tā laika es viņas nekad neesmu redzējis.”

Ņemot vērā darbinieces dāsnumu grūtā futbolista dzīves periodā, Ronaldu izteicis vēlmi viņu atrast un pateikties. “Es vēlos viņu uzaicināt uz vakariņām Turīnā vai Lisabonā, lai pateiktos,” atzīst futbola zvaigzne.

Pēc intervijas publicēšanas tās vadītājs Pīrss Morgans savā “Twitter” kontā ziņoja, ka īpašā dāma, iespējams, ir atrasta.