Supermodele Bundhena un sešu “Super Bowl” ieguvējs Breidijs gatavojas ievākties Tampas supermājā

Pievienot komentāru
Supermodele Bundhena un sešu “Super Bowl” ieguvējs Breidijs gatavojas ievākties Tampas supermājā
INSTAGRAM

Sešu “Super Bowl” ieguvējs Toms Breidijs un viņa sieva brazīliešu supermodele Žizele Bundhena gatavojas ievākties Tampas supermājā, ko cēlusi vēl viena superzvaigzne – beisbolists Dereks Džeters.

Amerikāņu futbola superzvaigzne Toms Breidijs, kurš 20 sezonu laikā ar Jaunanglijas ”Patriots” sešas reizes izcīnījis “Super Bowl” – Nacionālās futbola līgas čempionu titulu, martā parakstīja divu gadu līgumu ar Tampabejas ”Buccaneers”.

Šobrīd mediju un sabiedrības lielākā uzmanība nav pievērsta tam, vai 42 gadus vecais saspēles vadītājs aizvedīs “Buccaneers” līdz čempionu titulam, bet kur Breidijs kopā ar savu sievu brazīliešu supermodeli Žizeli Bundhenu un bērniem Bendžaminu Reinu un Vivjenu Leiku dzīvos.

Jo, kā varētu noprast, šaurībā un saspiestībā Breidija ģimenei nebūs jāmetinās. Toms un Žizele izvēlējušies septiņu guļamistabu un deviņu vannasistabu māju uz mākslīgi veidotās Deivisa salas, kuru savulaik cēlusi vēl viena leģenda – beisbolists Dereks Džeters.

Šobrīs Maiami “Marlins” komandas līdzīpašnieks Džeters Augstākās beisbola līgas (MLB) čempionātā jeb “World Series” uzvarējis piecas reizes, visas kopā ar ASV titulētāko beisbola komandu Ņujorkas “Yankees”.

Kur dzīvot Breidijam būs. Tagad jāgaida koronavīrusa pandēmijas beigas, NFL sezonas sākums, un jāskatās, vai Breidijam Tampā izdosies tikt pie sava septītā gredzena.

Foto: INSTAGRAM