Strauji tuvojas projekta Miss Bikini Fitness 2015 finišs!

Komentāri
Strauji tuvojas projekta Miss Bikini Fitness 2015 finišs!
Foto: REGĪNA BORISEVIČA

Pēdējo trīs nedēļu aktivitātes IFBB Latvija projekta Miss Bikini Fitness 2015 ietvaros aizritējušas vienā elpas vilcienā. Meitenes cītīgi trenējas MyFitness sporta klubos, pieliekot klāt ikdienas kardiotreniņus, pārskatot rūpīgāk savu ēdienkarti, kā arī apgūstot tik ļoti nepieciešamās skatuves defilē iemaņas pašam svarīgākajam fināla iznācienam 3. maijā Studio69 Koncerta zālē!

Piektajā nedēļas nogalē dalībnieces viesojās SIA L`Oreal Baltic Akadēmijā Rīgā, Citadeles ielā 12, kur meitenēm notika Loreal Professionnel seminārs par jaunākajām tehnoloģijām skaistuma kopšanā un matu veidošanas stiliem, kā arī īpašas skaistuma pārvērtības no Loreal Professionnel vadošajiem stilistiem! Tāpat notika tikšanās ar Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas labākajiem sportistiem, ar bikini fitnesa sportistēm, iepriekšējo projektu dalībniecēm, kā arī grupu Nike Training Club treniņš MyFitness Bolero zālē, kuru vadīja pieredzējusī trenere Alīna Silicka. Kā atzinās projekta dalībnieces, daudzām meitenēm pēc treniņa mainījās viedoklis par grupu nodarbībām, visas piekrita, ka šāda veida intensīvs treniņš ir ļoti laba alternatīva kardiotreniņiem, kā arī attīsta spēku un koordināciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta sestajā nedēļā IFBB Latvija federācijas galvenais treneris Vladimirs Belovs dalībniecēm novadīja 3 stundu treniņu, kurš iesākās ar 12km skriešanas distanci svaigā gaisā, 45 minūšu ilga kāju funkcionālā treniņa un lēkšanas uz batuta Vingrošanas Olimpiskajā centrā. Meitenēm treniņš bija īsts pārbaudījums spēka, izturības un līdzsvara vingrinājumu izpildē. Projekta dalībnieces bija ģērbtas skaistajos un ērtajos sporta veļas komplektos no projekta atbalstītāja veļas zīmola Change Latvija.

Septītajā nedēļā meitenes viesojās MyFitness Radisson klubā, kur trenere Daiga Otomere vadīja Aqua grupu treniņu kluba baseinā. Visu trīs nedēļu garumā meitenes regulāri apmeklēja iknedēļas bikini pozēšanas treniņus sporta klubā F1 pie IFBB Bikini Studijas vadītājas Kristīnes Vederņikovas.

Paralēli treniņu aktivitātēm projekta dalībnieces tika uzaicinātas uz IFBB Latvija federācijas organizētajām fotosesijām, projekta atbalstītāja zīmola Change Latvija veļā, kas meitenēm bija jauna un interesanta pieredze!

Sekosim līdzi Miss Bikini Fitness 2015 dalībnieču progresam, projekta gaitai un aktivitātēm www.skaties.lv un facebook IFBB Latvia Fitness Project lapā. Projekta fināls notiks 3. maijā Studio69, kur varēsim klātienē pārliecināties par katras dalībnieces progresu un izaugsmi!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl