Sprinta superzvaigzne Bolts soļa attālumā no treniņiem ar Dortmundes ”Borussia”

0 Komentāru
Sprinta superzvaigzne Bolts soļa attālumā no treniņiem ar Dortmundes ”Borussia”
Foto: instagram.com/usainbolt

Jamaikiešu sprinta superzvaigznei Useinam Boltam gada sākumā tika piedāvāts trenēties kopā ar vienu no spēcīgākajiem Vācijas klubiem – Dortmundes ”Borussia” komandu, kura vadība ziņoja, ka būs tikai priecīga, ja jamaikietis pievienosies komandas kopīgajiem treniņiem. 

2018. gada marta beigās bijušajam sprinterim ir paredzēti oficiāli treniņi ar ”Borussia” kluba futbolistiem, tur arī tiks pateikts vadības galavārds par Bolta fizisko sagatavotību.

Pats Bolts apgalvo: ”Ja Dortmundē pateiks, ka esmu labs un lai sasniegtu izcilu fizisko formu, ir daudz jāstrādā, esmu gatavs darīt visu, lai tikai nokļūtu šīs komandas sastāvā!”

Foto

Football tips from the great @maradona ⚽?? @hublot

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Jamaikietim ir iespaidīgs medaļu krājums pasaules čempionātos, kur 100 metros viņam ir trīs zelta medaļas, bet 200 metros un 4×100 metru stafetē pat pa četrām augstākā kaluma godalgām. Vienīgais no iepriekšējiem četriem čempionātiem, kurā viņš netika pie pilna medaļu komplekta, bija 2011.gadā Tegu, kur Bolts 100 metru finālā tika diskvalificēts par pāragru startu.

Savukārt 2007.gadā Osakā viņš tika pie divām sudraba medaļām 200 metru sprintā un 4×100 metru stafetē, bet vienīgā bronza ir šajās meistarsacīkstēs iegūtā medaļa 100 metru sprintā.

0 Komentāru