Sportistu dīvainie ieradumi, kas palīdzēja sasniegt augstās virsotnes

Pievienot komentāru
Sportistu dīvainie ieradumi, kas palīdzēja sasniegt augstās virsotnes
Foto: AFP/ EXpressen/ SCA NPIX ()

Nav iespējams izcelt vismaz vienu ieradumu, kas padarīja sportistus par vareniem. Katram leģendāram atlētam aiz pleciem ir daudzi treniņu gadi, tūkstoš kļūdu un piepūles. Lūk, daži sportistu noslēpumi, kuri palīdzēja viņiem kļūt par leģendām.

Lebrons Džeimss izpēta pretinieku spēli un savu personisko statistiku

Lebrons Džeimss saņem milzīgas atskaites par pretinieku spēlēm, kā arī kārtīgi pēta savu statistiku. Visi profesionālie spēlētāji pirms mača sākuma saņem atskaites par pretinieku spēlēm, taču Lebronam Džeimsam šo atskaišu ir divreiz vairāk nekā pārējiem spēlētājiem. ”Man ir jāzina, ka 70% gadījumos spēlētājs iet uz kreiso pusi vai met, kad iet uz labo, man ir jāzina viss,” atklāj Džeimss.

Vēl šis izcilais spēlētājs detalizēti izpēta savu personisko statistiku un meklē ceļus, kā sevi pilnveidot. Lebrons Džeimss jau ir kļuvis par leģendu, kaut arī vēl nav pabeidzis profesionālo karjeru. Viņu bieži salīdzina ar Maiklu Džordanu.

Muhameds Ali katru rītu atgādināja sev par mērķiem

Muhameds Ali bija maksimālists un it visā centās būt nevainojams – fantastisks ātrums un spēcīgie sitieni – tam visam pierādījums. Viņš ne tikai daudz trenējās, bet darīja to, nežēlojot sevi. Taču pirms Ali sāka fiziskos treniņus, viņš katru rītu sev atgādināja – kāpēc ir pamodies, pēc kā viņš tiecas un kāds ir viņa mērķis. Šāds ikrīta rituāls deva viņam motivāciju un neļāva aizmirst par svarīgām lietām, pēc kurām sportists tiecās.

Rodžers Federers guļ 12 stundas dienā

Slavenais tenisists jau 14 gadus turas TOP 10 labāko tenisistu sarakstā. Sportists apgalvo, ka ir daudz jāguļ, lai dotu organismam laiku, lai tas atjaunotos pēc ilgiem treniņiem. Viņam piekrīt arī ātrākais cilvēks pasaulē – Useins Bolts, kurš arī guļ 12 stundas dienā un uzskata, ka miegs ir neatņemama treniņa sastāvdaļa.

Lasi vēl