Komentāri
Sportiskas daiļavas tiksies Miss Bikini Fitness piektajā sezonā
Publicitātes foto

Šogad Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla MyFitness Latvia organizētajā projektā Miss Bikini Fitness 2015 piedalās līdz šim lielākais projekta dalībnieču skaits – 33 sievietes, informē projekta organizatore Kristīne Vederņikova.

Sporta kluba MyFitness Latvija telpā aizvadītas projekta pirmās dienas aktivitātes, kuru ietvaros notika arī dalībnieču treniņu programmas sagatavošana un pirmā fotosesija.

33 skaistas un mērķtiecīgas sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi, uzsākot aizrautīgo, dažādām emocijām piesātināto, bet tik vilinošo ceļu uz skaistāku augumu un labāku fizisko un arī garīgo veselību 10 nedēļu garumā.

”Sevis pilnveidošana, atbrīvošanās no kompleksiem, jaunas zināšanas un neatsverama pieredze kā bikini fitnesa sporta veidā, tā arī veselīgā dzīvesveidā – tas viss sagaida meitenes projekta gaitā!” stāsta K. Vederņikova.

Projekta fināls notiks 3. maijā klubā Studio69, kur pasākuma skatītāji par katras dalībnieces progresu un izaugsmi varēs pārliecināties klātienē.

Šā gada projekta gaitā un aktivitātēs ieviesti daudzi jauninājumi: notiks ne tikai iknedēļas spēka un kardio treniņi, bet arī interesanti treniņi citos sporta veidos kopā ar labākajiem šo sporta veidu pārstāvjiem. Piemēram, pludmales volejbols kopā ar Mārtiņu Pļaviņu, sporta vingrošana kopā ar labākajiem Latvijas sportistiem, crossfit treniņš CrossFit Factory Riga zālē. Notiks arī MyFitness grupu nodarbības – Bodyart, Aqua un Afro dance.

Projekta lielākais pārsteigums un izaicinājums meitenēm ir sievišķīga fotosesija ar apakšveļas zīmola Change un Double Coffee atbalstu. Veļas zīmols Change jau otro sezonu pēc kārtas atbalsta projektu Miss Bikini Fitness, dāvinot meitenēm īpašus apakšveļas, sporta veļas un peldkostīmu komplektus.

Tāpat ieplānoti kopējie spēka un izturības treniņi ar Latvijas izlases vecāko treneri Vladimiru Belovu, realitātes šova Iesaukts armijā uzvarētāju Luīze Priedīti un IFBB Latvija vadošajām bikini fitnesa sportistēm. Notiks iknedēļas pozēšanas nodarbības, sporta un veselīga uztura semināri un L’Oreal Latvija organizētais skaistuma seminārs, kā arī L’Oreal atbalstītās skaistuma pārvērtības projekta dalībniecēm.

19. aprīlī ieplānotas sacensības MyFitness kauss bikini fitnesā, kurā piedalīsies ne tikai profesionālas un pieredzējušās sportistes, bet arī projekta dalībnieces. Tas būs labs mēģinājums pirms lielā fināla, kā arī interesants pasākums visiem aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Projekta gaitai un tā dalībnieču progresam būs iespējams sekot IFBB Latvia Fitness Poject Facebook lapā, kur tiks publicētas fotoreportāžas, videomateriāli un meiteņu stāsti par piedzīvoto projektā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl