Komentāri

Izskatās, ka Goldensteitas ”Warriors” basketbolistam Stīvenam Karijam ar humora izjūtu viss ir kārtībā. Halovīnu svētku noskaņās basketbola zvaigzne ieradās uz vienu no NBA spēlēm, filmas ”Zāģis” galvenā tēla ietērpā.

Karijs bija apģērbies gluži kā maniaks ar masku no pasaulē slavenās šausmu filmas ”Zāģis”. Tērpies pelēkā uzvalkā, ar tauriņu, iebraucot arēnā ar sarkanu trīsriteni – Karijs pamatīgi sasmīdināja savu komandas biedru. Lūk, video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Hello, I want to play a game. #Jigsaw #DubNation

A post shared by Wardell Curry (@stephencurry30) on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl