Slavenais un skandalozais peldētājs Felpss kļūs par tēvu

Komentāri
Slavenais un skandalozais peldētājs Felpss kļūs par tēvu
Foto: EPA/LETA

Slavenais un skandalozais amerikāņu peldētājs Maikls Felpss trešdien sociālajos tīklos paziņoja, ka kļūs par tēvu. Felpss tviterī un aplikācijā Instagram publicēja fotogrāfiju ar savu līgavu, bijušo skaistumkaralieni Nikolu Džonsoni, turot rokās mazus puiku peldšortus.

“Pirms astoņām nedēļām uzzinājām, ka kļūsim par vecākiem. Tagad pagājusi grūtniecības 12. nedēļa un izskatās, ka mums būs puika,” raksta peldētājs. Felpss gatavojas Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm nākamā gada augustā – apmēram trīs mēnešus pēc mazuļa nākšanas pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Felpss ir 22 olimpisko medaļu ieguvējs, no kurām 18 ir zelta medaļas. Viņš ir piedalījies 2000. gada olimpiādē Sidnejā, 2004. gada Atēnu olimpiskajās spēlēs, 2008. gada olimpiādē Pekinā un 2012. gada olimpiskajās spēlēs Londonā.

Viņa plānus piekto reizi startēt nākamā gada olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro gandrīz izjauca arests par braukšanu dzērumā, kura dēļ viņam bija liegts ASV komandas sastāvā piedalīties pasaules čempionātā Krievijā. Tā vietā Felpss sacentās ASV čempionātā, kur uzrādīja labākus rezultātus nekā pasaules čempionāta uzvarētāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl