Slavenais un skandalozais peldētājs Felpss kļūs par tēvu

0 Komentāru
Slavenais un skandalozais peldētājs Felpss kļūs par tēvu
Foto: EPA/LETA

Slavenais un skandalozais amerikāņu peldētājs Maikls Felpss trešdien sociālajos tīklos paziņoja, ka kļūs par tēvu. Felpss tviterī un aplikācijā Instagram publicēja fotogrāfiju ar savu līgavu, bijušo skaistumkaralieni Nikolu Džonsoni, turot rokās mazus puiku peldšortus.

“Pirms astoņām nedēļām uzzinājām, ka kļūsim par vecākiem. Tagad pagājusi grūtniecības 12. nedēļa un izskatās, ka mums būs puika,” raksta peldētājs. Felpss gatavojas Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm nākamā gada augustā – apmēram trīs mēnešus pēc mazuļa nākšanas pasaulē.

Felpss ir 22 olimpisko medaļu ieguvējs, no kurām 18 ir zelta medaļas. Viņš ir piedalījies 2000. gada olimpiādē Sidnejā, 2004. gada Atēnu olimpiskajās spēlēs, 2008. gada olimpiādē Pekinā un 2012. gada olimpiskajās spēlēs Londonā.

Viņa plānus piekto reizi startēt nākamā gada olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro gandrīz izjauca arests par braukšanu dzērumā, kura dēļ viņam bija liegts ASV komandas sastāvā piedalīties pasaules čempionātā Krievijā. Tā vietā Felpss sacentās ASV čempionātā, kur uzrādīja labākus rezultātus nekā pasaules čempionāta uzvarētāji.

0 Komentāru