Komentāri

Vakar medijus pāršalkusi vēsts, ka kāda Ķīnas rotaļlietu kompānija izveidojusi nacistiska kareivja figūriņu, kas izskatās tieši tāpat kā Vācijas izlases un Manchester United pussargs Bastians Šveinšteigers. Tas vēl nav viss – figūriņa pārdošanās izlaista ar nosaukumu “Bastians”.

Šis fakts nav paslīdējis garām pašam futbolistam, kurš tiesā cels prasību pret šo Ķīnas kompāniju. Turpretim rotaļlietu kompānija publiskojusi savu nostāju šajā jautājumā: “Tā ir pilnīga sagadīšanās, ka figūriņa “Bastians” izskatās kā Šveinšteigers. Mūsuprāt, tā izskatās visi vācieši, turklāt futbolista vārds ir ļoti populārs Vācijā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: ziņu aģentūras AJ+ videostāsts

Nazi Doll ControversyA Chinese company made a Nazi doll that resembles Manchester United soccer midfielder Bastian Schweinsteiger. Their defense? ”We believe that all Germans look like that.”

Posted by AJ+ on ceturtdiena, 2015. gada 22. oktobris

 

VIDEO: LNT 900 Sekunžu sižets

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl