Komentāri
Sisē netiek izvirzīta apsūdzība Valbuenas šantāžā par intīmo video
Foto: AFP/LETA

Kādreizējam Anglijas premjerlīgas komandas Liverpool franču futbolistam Džibrilam Sisē netiek izvirzīta apsūdzība sava tautieša Matjē Valbuenas šantāžā. Otrdien Sisē un vēl trīs personas tika aizturētas Valbuenas šantāžas lietā. Tiek ziņots, ka viņu īpašumā bijis intīms video ar Valbuenu un viņa partneri.

Sisē tajā pašā dienā tika atbrīvots, bet Francijas prokuratūra uz laiku aizturējusi pārējos trīs vīriešus, kuri saistīti ar šantāžu. “Francijas policija atnāca pie manis noklausīties manu viedokli šajā stāstā. Nevienu nekad neesmu šantažējis. Matjē ir mans draugs. Kad spēlējām Marseļas Olympique, es viņu vedu uz treniņiem,” teica Sisē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā nav nekāda veida krāpniecība. Vienkārši viņu brīdināju būt uzmanīgam. Viņš iesniedza sūdzību, kurā bija arī mans vārds. Tas arī viss,” apgalvoja Sisē. Viena no aizturētajām personām ir apsūdzēta “šantāžā un dalībā sazvērestībā” un patlaban paturēta apcietinājumā. Savukārt pārējās divas personas kopš otrdienas gaida tiesas lēmumu. Izmeklēšanai pietuvinātas personas gan apgalvo, ka ieraksta eksistence “vēl ir jāpierāda”.

Abi futbolisti laikā no 2007. līdz 2009. gadam kopā spēlēja Marseļas Olympique komandā. Tāpat viņi vienlaikus pārstāvējuši arī Francijas valstsvienību. Pašlaik Sisē spēlē Francijas aizjūras reģiona Reinjonas komandā Saint-Pierroise, bet Valbuena pārstāv Lionas Olympique vienību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl