Komentāri

Kā jau tas ir ierasts svarīgās sacensībās uz futbola laukumu sportistus izved bērni. Šoreiz paveicās kādai krievu meitenei Polinai Hajeredinovaj. Polīnai ir 10 gadi un viņa pārvietojas tikai ar ratiņu palīdzību.

Pirms atskanēja valstu himnas meitene uzdāvināja futbola zvaigznei aprocīti ar Portugāles valsts karoga krāsām, par ko sportists bija priecīgs un noskūpstīja mazo līdzjutēju uz pieres. Taču, kad sāka skanēt pēdējās rindas Krievijas himnas skaņdarbam, Ronaldo novilka no sevis treniņa kreklu un nolika Polīnai uz ceļiem kā dāvanu. Lieki piebilsts, ka meitene bija ļoti laimīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lūk, video ar meitenes sajūsmu!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl