Sieviešu dienas sveiciens: Latvijas sportistes – daiļas un spēcīgas gan cīņu laukumos, gan ārpus tiem

0 Komentāru
Sieviešu dienas sveiciens: Latvijas sportistes – daiļas un spēcīgas gan cīņu laukumos, gan ārpus tiem
INSTAGRAM

Sveicam visas daiļā dzimuma pārstāves Starptautiskajā Sieviešu dienā! Šajā dienā sporta tērpu var nomainīt kleita un augstpapēžu kurpes, tāpēc varam palūkoties kā mūsu sportistes pārtop par īstām princesēm – mazliet trauslākām kā sporta pilnajā ikdienā, taču tāpat spēcīgām un pārliecinātām.

Basketbola kluba “TTT Rīga” meitenes šo rītu iesāka ar uzaicinājumu Sieviešu dienu atzīmēt “Elektrum Olimpiskajā centrā”, kur plkst. 19:00 viņas aizvadīs nozīmīgu FIBA Eirolīgas maču, kurā uzņems iepriekšējās sezonas čempiones Jekaterinburgas UGMK no Krievijas. Dāmas atzīst, ka šis ir ļoti labs veids, kā pavadīt Sieviešu dienu!

Starojošā Latvijas vieglatlēte, sievišķīgā cīnītāja – daudzcīņniece Laura Ikauniece.

Sieviete – iedvesma – sportiste! Parabobslejiste Annija Krūmiņa – spilgts piemērs, kā nepadoties! Daiļa un visādā ziņā spēcīga personība un sportiste.

Ullalaaa, kamaniņu braucēja Ulla Zirne. Ārpus kamaniņu trases Ulla Zirne aizraujas arī ar tērpu dizainu veidošanu.

Mūsu tenisa princeses –  Daniela Vismane, Diāna Marcinkēviča, Aļona Ostapenko, Patrīcija Špaka un Anastasija Sevastova – apburoši saskaņotās kleitās!

Latviešu sieviešu basketbola izlases ilggadējā spēlētāja un līdere Anete Jēkabsone-Žogota. Pēc profesionālās karjeras beigām, tāpat ir tepat netālu no basketbola sabiedrības un šobrīd gaida pasaulē nākam mazulīti.

Šķēpmetēja Līna Mūze – spēks un daile viņas dinamiskajā vieglatlētikas disciplīnā – šķēpa mešanā.

https://www.instagram.com/p/BSDmsPXATWh/?utm_source=ig_web_copy_link

Spēcīgā un skaistā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha – gatava jauniem izaicinājumiem un nosprausto mērķu sasniegšanai.

https://www.instagram.com/p/BurIqn8HZYc/?utm_source=ig_web_copy_link

Sievietes prot labi vadīt automašīnu! Īpaši Beāte Klipa – pirmā un vienīgā divkārtējā autokrosa čempione – sieviete Latvijā un Baltijas vicečempione autošosejā.

https://www.instagram.com/p/BPXuIJ6gwyz/?utm_source=ig_web_copy_link

Apburošā šķēpmetēja Madara Palameika greznā kleitā. Ikdienā viņas sporta veids prasa lielu spēku un izturību – taču Madara ļoti labi māk arī saglabāt trauslumu un sievišķību.

 

 

 

 

0 Komentāru