“Sezonas labākais spēlētājs aizsardzībā ir mans mērķis!” Porziņģis savā “Instagram” kontā atbild uz fanu jautājumiem

Pievienot komentāru
“Sezonas labākais spēlētājs aizsardzībā ir mans mērķis!” Porziņģis savā “Instagram” kontā atbild uz fanu jautājumiem
AP/SCANPIX

Latviešu basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis savā “Instagram” kontā šorīt atbildējis uz dažādiem faniem interesējošiem jautājumiem.

Dalasas “Mavericks” spēlētājs atbildēja uz jautājumiem par gaidāmo sezonu, dzīvi Dalasā un daudz ko citu.

“Atgriezties atpakaļ laukumā un darīt to, ko es mīlu. Un spert soļus pretī lielajam mērķim,” raksta Porziņģis, atbildot uz jautājumu par gaidāmo sezonu “Mavericks” rindās.

Tāpat basketbolistam lika salīdzināt Dalasu un Ņujorku. “Es Ņujorkā izjutu daudz mīlestības! Fanu atbalsts bija unikāls. Dalasa mani ir sagaidījusi ar atvērtām rokām. Esmu gatavs pilsētas un organizācijas labā darīt visu, ko spēju,” uzsver Kristaps.

Kā galveno sezonas mērķi Porziņģis uzsvēra iekļūšanu izslēgšanas spēlēs un izcēla arī dažādus individuālos mērķus, kuru starpā ir arī iekļūšana Visu zvaigžņu spēlē jau šajā sezonā. “Trīs līdz pieci gadi,” uz jautājumu par laiku līdz pīķa snieguma sasniegšanai atbild sportists.

Kāds fans lika arī izvēlēties starp simbolisko aizsardzības izlasi un trešo simbolisko izlasi. “Simboliskā aizsardzības izlase,” atzīst Porziņģis. “Sezonas labākais spēlētājs aizsardzībā ir mans mērķis!”

Starp uzdotajiem jautājumiem bija ar dažādi ar basketbolu nesaistīti. Porziņģis uzsvēra, ka ir liels basketbola, MMA un boksa fans. Neiztika arī bez mīļāko cīkstoņu nosaukšanas. “Fjodrs (Jemeļjaņenko – red.), DC (Daniels Kormjē -red.), Holovejs un jaunais Konors,” skaidro basketbolists.