Sedokova un Timma dižojas ar īpaši seksīgu foto no vannasistabas

2 komentāri
Sedokova un Timma dižojas ar īpaši seksīgu foto no vannasistabas
INSTAGRAM

Krievijā populārā dziedātāja Anna Sedokova savus sekotājus regulāri aplaimo ar kadriem, kuros viņa iemūžināta kopā ar mīļoto vīrieti latviešu basketbolistu Jāni Timmu, un šonedēļ skatuves māksliniece saviem atbalstītājiem sarūpējusi īstu saldo ēdienu.

Arī laikā, kad pasaule uzlikta uz pauzes, Anna Sedokova neatslābst un fanus turpina informēt par savām ikdienas gaitām. Šonedēļ daiļā dziedātāja savā “Instagram” foto blogā publicējusi pikantu kadru, kurā pozē kopā ar mīļoto Jāni.

Bildīte, kurā iemūžināts abu spoguļattēls, uzņemta vannasistabā, un tajā abi redzami puskaili – Anna tērpusies krūšturī un stringa biksītēs, kas ļauj novērtēt viņas dupša apaļumus, bet Jānis pozē apakšbiksēs.

Dziedātāja nodemonstrējusi arī savu izveicīgu un vienu kāju pacēlusi līdzās izlietnei, savukārt drošības sajūtas nekad nevar būt par daudz, tādēļ sportists draudzeni tur savās vīrišķīgajās rokās.

View this post on Instagram

#StayHome 🤤

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Pikantais foto zibenīgi izpelnījies Sedokovas un Timmas fanu uzmanību, un ļaudis sadalījušies divās nometnēm – vieni to apbēruši ar sarkanajām “patīk” sirsniņām un komplimentiem, kamēr citi skaisto pāri aicinājuši padomāt par savu bērnu reputāciju.

Savukārt foto varoņi paši komentāros atgādina, cik svarīgi šajā laikā ir palikt mājās.