Komentāri

Pat ja sezonas sākumā ir gūta nopietna trauma, kura prasīs ilgstošu rehabilitācijas laiku, blakus vienmēr būs cilvēki, kuri atbalstīs un uzmundrinās. NBA komandas Bostonas ”Celtics” basketbolistam Gordonam Heivordam ir paveicies, viņu aprūpē mazā meitiņa un atbalsta tēti, paijājot satraumēto kāju un līmējot uz ģipša kaķīšu uzlīmes.

Trešdien Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences grandu duelī starp iepriekšējās sezonas vicečempioni Klīvlendas ”Cavaliers” un Bostonas ”Celtics” komandu smagu potītes lūzumu guva jaunieguvums Gordons Heivords. Jau nākamajā dienā, kad viņa komanda aizvadīja spēli pret Milvoki ”Bucks”, Gordons nosūtīja video sveicienu saviem līdzjutējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Gordon Hayward’s cast gets decorated by his daughter 🙏 (via @robynmhayward)

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl