Komentāri

Pat ja sezonas sākumā ir gūta nopietna trauma, kura prasīs ilgstošu rehabilitācijas laiku, blakus vienmēr būs cilvēki, kuri atbalstīs un uzmundrinās. NBA komandas Bostonas ”Celtics” basketbolistam Gordonam Heivordam ir paveicies, viņu aprūpē mazā meitiņa un atbalsta tēti, paijājot satraumēto kāju un līmējot uz ģipša kaķīšu uzlīmes.

Trešdien Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences grandu duelī starp iepriekšējās sezonas vicečempioni Klīvlendas ”Cavaliers” un Bostonas ”Celtics” komandu smagu potītes lūzumu guva jaunieguvums Gordons Heivords. Jau nākamajā dienā, kad viņa komanda aizvadīja spēli pret Milvoki ”Bucks”, Gordons nosūtīja video sveicienu saviem līdzjutējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl