Rīta treniņš, vecāku pārsteigums un limuzīns! Kā simpātiskā svarcēlāja Koha svinēja savu dzimšanas dienu

3 komentāri
Rīta treniņš, vecāku pārsteigums un limuzīns! Kā simpātiskā svarcēlāja Koha svinēja savu dzimšanas dienu
Foto: Renārs Vahšteins

19. maijā talantīgā latviešu svarcēlāja Rebeka Koha svinēja savu 20 gadu jubileju. Ar skaistām un svinīgām bildēm jubilāre labprāt padalījās arī savos sociālajos tīklos. Portāls Skaties.lv sazinājās ar Rebeku, lai apjautātos, kā tika aizvadīti šie brīnišķīgie svētki.

Diena sportistei iesākās kā parasti ar rīta rosmi un treniņu. Oto treniņu sportistei atļāva netaisīt, tāpēc jubilāre varēja izbaudīt kopā būšanu ar savu ģimeni visu dienu.

Pēc treniņa vecāki Rebekai sagādāja pārsteigumu – visa ģimene un sportistes labākā draudzene Senda devās uz skaistumkopšanas salonu, kur viņas skaisti sapucēja – ieveidoja frizūras un uzlika grimu. Pie reizes arī uz vietas dāmas iemalkoja bezalkoholisko šampanieti un notiesāja picu un suši. Nākamais pārsteigums bija fotogrāfes ierašanās, kura iemūžināja skaistos brīžus.

Rebeka Koha

Kad viss bija beidzies, devāmies vakariņās uz kafejnīcu, kur ielūdzu arī savus trenerus Eduardu un Viktoru. Jauki visi pasēdējām un paēdām, tad arī abi treneri man novēlēja visu to labāko – stirpu veselību un laimi, kā arī lai mums kopā izdotos sasniegt savus augsti uzstādītos mērķus.

Diena ar to jubilārei nebeidzās, nākamais pārsteigums – limuzīna ierašanās.

Rebeka Koha

Biju šokēta un patīkami pārsteigta. Tālāk mēs devāmies izbraukāt ar limuzīnu un pa ceļam mums pievienojās visas tās meitenes, kuras biju ielūgusi uz savu, jau vēlāk notiekošo ballīti. Tas bija patīkami. Jutos laimīga tajā dienā!

Kad izbraukums ar limuzīnu bija beidzies, jubilāre un viesi devās uz vietu, kur tika organizēta ballīte ar draugiem, bijušajiem klasesbiedriem un treniņu biedriem.

Ballīti vadīja Ieva Grēgere, kura bija izdomājusi lustētājiem dažādas spēles un aktivitātes. Uz ballīti ieradās arī vadītājas meita Madara Grēgere.

Rebeka Koha

No vadītājas bija jauks pārsteigums – uz manu ballīti atnāca viņas meita Madara Grēgere, kas ir dziedātāja un viņai ir jauka un skaista balss, un viņa veltīja man savas dažas dziesmas un nodziedāja. Takā biju ļoti priecīga un laimīga tajā dienā.

Arī portāls Skaties.lv sveic Rebeku aizgājušajā dzimšanas dienā un novēl sasniegt visus iecerētos sportiskos mērķus!