Restorāna īpašnieks no Bostonas saņēmis retu zilo omāru un nolēmis to uzdāvināt Sentluisai par uzvaru Stenlija kausa izcīņā

Pievienot komentāru
Restorāna īpašnieks no Bostonas saņēmis retu zilo omāru un nolēmis to uzdāvināt Sentluisai par uzvaru Stenlija kausa izcīņā
NHL

Kāds restorāna īpašnieks no Bostonas jūras velšu pievedumā saņēmis īpaši retu zilo omāru – viņam radās ideja šo īpašo jūras iemītnieku uzdāvināt Sentluisas pilsētas zoodārzam, lai sveiktu pilsētu ar NHL kluba Sentluisas “Blues” čempiontitulu.

Tā vietā, lai omāru pagatavotu restorāna vajadzībām, restorāna īpašnieks atzinis, ka ir liels hokeja fans. Viņš sekojis līdzi savas pilsētas komandas Bostonas “Bruins” sniegumam izslēgšanas spēlēs un uzsvēra, ka pēdējā laikā daudz nākas sastapties ar zilo krāsu, jo viņa māju komanda Stenlija kausa izcīņas finālsērijā spēkojās ar Sentluisas “Blues” vienību.

Sentluisas Zoodārza direktors atzina, ka šī īpašā dāvana ir patiešām negaidīta un šāds dzīvnieks ir liels retums. Sentluisas iedzīvotājus un zoodārza darbiniekus sajūsminājis veids, kā Bostonas restorāna īpašnieks apsveicis pilsētu un tās komandu ar Stenlija kausa iegūšanu.

Zināms, ka zilā krāsa ir izplatīta Sentluisas ”Blues” komandā, tāpēc jūras iemītnieks labi piestāv pilsētā iemīļotajai krāsai. Zoodārza darbinieki atzinuši, ka šīs sugas omāri ir ilgdzīvotāji un iespējams, ka šis jauniegūtais iemītnieks varēs priecēt Sentluisas iedzīvotājus vismaz 30, 40 gadus.

Šobrīd Sentluisas Zoodārzs vēl nav atvērts, taču tiek paredzēts, ka jaunā iemītnieka sveikšanai un apskatei tiks izveidots īpašs pasākums, kurā goda viesi būs Sentluisas ”Blues” hokejisti un treneri.

Sentluisas Zoodārza darbinieki šo dāvanu vērtē kā iespaidīgu un līdz šim nebijušu pieredzi.