Reportāžas no Belgradas: lidojums, preses centrs un intervijas

Pievienot komentāru
Reportāžas no Belgradas: lidojums, preses centrs un intervijas

Kopā ar Latvijas basketbola izlasi Serbijā būšu arī es – Skaties.lv korespondente Viktorija Kamaza. Sekošu līdzi mūsu spēlētāju gaitām olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, rūpēšos par to, lai rubrikā Viktorijas Sportrets varētu noskatīties karstākos jaunumus – kā mūsējie gatavojas atbildīgajiem mačiem, kādos apstākļos viņi dzīvo un kāda rosība valda starp faniem lielajā arēnā!

Lidojums

Nedaudz gribu padalīties ar iespaidiem! Pirms lidojuma uzskatīju par savu pienākumu noskaidrot ar kādu noskaņojumu mūsu vīri dodas uz olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru. Spēlētāji bija labā omā un apgalvoja, ka ir gatavi cīņai. Tā arī visi smaidīgi devāmies uz lidmašīnu, lai turpmākās divas stundas pavadītu gaisā un domās par kvalifikācijas turnīru!

Līdz ko ielidojām Belgradā, pie lidostas mūs sagaidīja divi autobusi, viens Latvijas izlases spēlētajiem, bet otrs – medijiem.

Pirmā diena Belgradā

Pirmā diena Belgradā tika veiksmīgi aizvadīta! Pēcpusdienā devos uz Belgradas Kombank arēnu, kurā notiks olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs basketbolā. Tur tiku pie akreditācijas un ar mierīgu sirdi gāju uz preses centru. Tur ir ļoti mājīgi – daudz galdiņu žurnālistiem, pieejams internets, ledusskapis ar aukstu ūdeni un kafijas aparāts, vienvārdsakot, viss kā pienākas!

Preses konferenču telpā

Svētdien šajā arēnā Latvijas izlasei notika vakara treniņš, uz kura noslēgumu ļāva ierasties arī medijiem. Izmantoju izdevību un Marekam Mejerim, Ojāram Siliņam un Jānim Blūmam pajautāju, ko viņiem nozīmē pārstāvēt savas valsts karoga krāsas un kas ir viņu sportiskais dzinulis. Vēlējos uzfilmēt patriotisku video, lai Latvju tautai pirms spēles uzjundītu pacilātāks noskaņojums!

Starp citu, paviesojos arī mūsu pretinieku treniņā pie Japānas valstsvienības un uzzināju, ko viņi domā par Latvijas izlasi!

Šodien ir ļoti nozīmīga diena! Latvijas basketbola izlase mērosies spēkiem ar Japanās valstsvienību. Būšu uz vietas un turpināšu veidot reportāžas! Šovakar aprunāšos ar abu izlašu faniem un noskaidrošu viņu prognozes par šo turnīru! Turam īkšķus, dārgie draugi!

Un atgādinu, ka mača translācija būs pieejama kanālā TV6, savukārt portālā Skaties.lv duelim varēs sekot gan tiešraidē, gan teksta video tiešraidē!

Pārējās reportāžas no Belgradas vari noskatīties portāla Skaties.lv sporta sadaļā!