Reinis Nitišs kopā ar pasaules rallijkrosa zvaigznēm meklē kaķēniem mājas

Komentāri
Reinis Nitišs kopā ar pasaules rallijkrosa zvaigznēm meklē kaķēniem mājas

Reinis Nitišs un Jānis Baumanis ar saviem draugiem un konkurentiem no Pasaules rallijkrosa čempionāta, pilnā sparā gatavojoties Žiguļu kausa sacensībām, testa trases malā pamanīja trīs mazus kaķēnus.

Tagad Reinis un Jānis kopā ar Andreasu Bakerudu un Topi Heikinenu meklē kaķēniem jaunus saimniekus un jaunas mājas, aicinot tos, kam trīs mazie mīlulīši iepatikušies, pieteikties tviterī, lietojot #kaķi, #mājas vai rakstīt feisbukā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien Salas novada Biržos Žiguļu Kausa sestajā posmā startēs pašmāju ātrākie rallijkrosa braucēji Reinis Nitišs un Jānis Baumanis, kā arī uzaicinātie draugi – bez Bakeruda un Heikinena arī pasaules čempionāta raidījumu vadītājs Endrjū Kolijs, žurnāla Autosport žurnālists Hels Ridžs.

Sacensībās startēs arī vairāki leģendāri latviešu autosportisti – FIA Eiropas čempions autokrosā D-1 klasē Uģis Traubergs, vairāku FIA Eiropas autokrosa čempionāta posmu uzvarētājs D-1 klasē Ivo Traubergs, tāpat arī viens no vadošajiem Latvijas autotreka braucējiem, jēkabpilietis Vilnis Buholcs.

Lasi vēl