Komentāri
Reinis Nitišs kopā ar pasaules rallijkrosa zvaigznēm meklē kaķēniem mājas

Reinis Nitišs un Jānis Baumanis ar saviem draugiem un konkurentiem no Pasaules rallijkrosa čempionāta, pilnā sparā gatavojoties Žiguļu kausa sacensībām, testa trases malā pamanīja trīs mazus kaķēnus.

Tagad Reinis un Jānis kopā ar Andreasu Bakerudu un Topi Heikinenu meklē kaķēniem jaunus saimniekus un jaunas mājas, aicinot tos, kam trīs mazie mīlulīši iepatikušies, pieteikties tviterī, lietojot #kaķi, #mājas vai rakstīt feisbukā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien Salas novada Biržos Žiguļu Kausa sestajā posmā startēs pašmāju ātrākie rallijkrosa braucēji Reinis Nitišs un Jānis Baumanis, kā arī uzaicinātie draugi – bez Bakeruda un Heikinena arī pasaules čempionāta raidījumu vadītājs Endrjū Kolijs, žurnāla Autosport žurnālists Hels Ridžs.

Sacensībās startēs arī vairāki leģendāri latviešu autosportisti – FIA Eiropas čempions autokrosā D-1 klasē Uģis Traubergs, vairāku FIA Eiropas autokrosa čempionāta posmu uzvarētājs D-1 klasē Ivo Traubergs, tāpat arī viens no vadošajiem Latvijas autotreka braucējiem, jēkabpilietis Vilnis Buholcs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl