“Rangers” zvaigzne Panarins atklāti par sarežģīto iepazīšanos ar Alisu Znaroku. Un apstiprina, – kāzas būs!

Pievienot komentāru
“Rangers” zvaigzne Panarins atklāti par sarežģīto iepazīšanos ar Alisu Znaroku. Un apstiprina, – kāzas būs!
INSTAGRAM

Ņujorkas “Rangers” zvaigzne Artemijs Panarins intervijā savas dzimtās pilsētas laikrakstam “Gornjackaja pravda”pastāstījis par iepazīšanos ar Alisu Znaroku un gaidāmajām kāzām.

Artemijs Panarins kopā ar draugu atvaļinājumu pavadīja Monako. Un turpat netālu Nicā atpūtās Krievijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks ar sievu Ilonu un abām meitām Valēriju un Alisu.

“Mēs ar Znaroku kopā pusdienojām, pēc tam nofotografējāmies. Viņam bija parastais telefons, tāpēc Oļegs Valerjevičs palūdza man bildes pārsūtīt uz Alises telefonu.

Es uzrakstīju viņai instagramā. Alise pēc nedēļas atsūtīja e-pasta adresi. Dabūju tomēr vēlāk arī telefona numuru.”WhatsApp” nosūtīju fotoattēlu, pāris reizes uzrakstīju. Bet viņa mani ignorēja.

Un tad nāca uzaicinājums uz izlasi Maskavas 2016. gada pasaules čempionātā. Alise izmēģināja sevi komentētājas lomā. Es viņu uzaicināju pastaigāties. Un tā mēs joprojām staigājam!” par iepazīšanos ar Alisu izstāstīja “Rangers” zvaigzne.

Panarins arī apstiprināja, ka kāzas būs! Tās bija plānotas šajā vasarā, taču koronavīrusa dēļ par kāzu precīzu laiku šobrīd skaidrības nav.