Komentāri
Raimonds Elbakjans aicina meitenes būt laimīgām un nekautrēties par sevi
Foto: instagram.com/relbakjans

Ghetto Games seja un aktīvā dzīvesveida baudītājs Raimonds Elbakjans Shape augusta numurā izteicies, ka sievietēs svarīgākais ir prāts, un aicināja daiļā dzimuma pārstāvēm būt laimīgām un nekautrēties par savu izskatu. Elbakjans ir liels basketbola un sporta fans, kā arī viens no Ghetto Games dibinātājiem.

“Sieviešu ārējais tēls nenoliedzami ir svarīgs, bet domāju, ka sievieti neatvairāmu dara tieši smadzenes, ” akcentē Ghetto Games vadītājs. “Cilvēkam jābūt laimīgam un priecīgam tādam, kāds viņš ir, un jāstrādā ar sevi, ja kaut kas neapmierina, jo bieži vien jau Dieviņš uzreiz visu neiedod – ir lietas, kas jānopelna.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Patiesībā tas viss – kā jāizskatās un kā ne – ir liels stereotips. Tās ir vispārpieņemtas normas, jo ikviens vīrietis vēlas priecīgu, laimīgu meiteni, ar kuru vienmēr ir “prikoļna”. Un jābeidz vienreiz kautrēties! Tev jābūt pašai, jābauda dzīve un jādzīvo tā, lai nav laika kaunēties, ” žurnālam Shape klāstīja Elbakjans.

FOTO: Raimonda Elbakjana aktīvais un aizraujošais dzīves veids

Ja vēlies izkustēties no mājas un sportot trenera uzraudzībā, Ghetto Games rīko dažādus āra treniņus. Grīziņkalna parkā ir fitnesa, ielu deju un ielu vingrošanas nodarbības. Vakara cilvēkiem patiks fitnesa nodarbības pirmdienās un ceturtdienās plkst. 19.00, savukārt rīta cilvēkiem ir iespēja otrdienās un trešdien plkst. 7.25. Ielu deju nodarbības notiek pirmdienās un otrdienās plkst. 18.00, turpretim ielu vingrošanas treniņš ir pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās pulksten 18.00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl