Komentāri
Projektā Miss Bikini Fitness 2015 aizvadītas pirmās četras nedēļas
Foto: REGĪNA BORISEVIČA

Ar pavasarīgi siltu un saulainu laiku paskrējušas vēl divas Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas organizētā projekta Miss Bikini Fitness 2015 treniņu un aktivitāšu nedēļas!

Jau četru nedēļu garumā projekta dalībnieces trenējas MyFitness sporta klubos cītīgi ievērojot treniņu plānu un uztura režīmu, apvienojot spēka treniņus ar kardio nodarbībām, neaizmirstot par atpūtu un pēctreniņu atjaunošanās procesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta trešās nedēļas beigas iesākās ar kopējo treniņu CrossFitā. Projekta dalībnieces viesojās CrossFit Factory Riga treniņu vietā un apguva pamata iemaņas kardio, spēka, veiklības, lokanības, koordinācijas un izturības vingrinājumu izpildē pieredzējušu treneru vadībā.

15. martā IFBB Latvija projekta Miss Bikini Fitness 2015 ietvaros klubā MyFitness Olimpia notika bodyART grupu treniņš pie profesionālās treneres Ievas Auzeres-Podnieces. Meitenes iepazinās ar bodyART nodarbību pamatiem, vingrinājumiem un pozām, un vienas stundas garumā varēja izbaudīt kaut ko sev jaunu, neierastu un salīdzināt šo grupu nodarbību ar saviem spēka un kardio treniņiem!

Ceturtās nedēļas brīvdienas iesākās ar iknedēļas bikini pozēšanas treniņu sporta klubā F1 pie IFBB Bikini Studijas vadītājas Kristīnes Vederņikovas. Dalībnieces mācījās bikini fitnesa pozas, mācījās sevis profesionālu prezentāciju uz skatuves.

22. martā, svētdienas rītā notika ļoti interesants un tik ļoti gaidīts pasākums, pludmales volejbola treniņš kopā ar Latvijas pludmales volejbola izlases treneri Aigaru Birzuli un talantīgu sportistu, Londonas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēju Mārtiņu Pļaviņu, kas tika organizēts Olimpiskajā Sporta centra pludmales volejbola laukumā O-Sands!!! Projekta dalībnieces bija ģērbtas skaistajā un ļoti piemērotajā sporta veļā no projekta atbalstītāja veļas zīmola Change Latvija. Šo skaisto veļu redzam fotogrāfijās katru kopējo treniņu laikā, tā ir ērta un īpaši piemērota aktīvām nodarbībām.

Piektajā nedēļas nogalē meitenes sagaida L’Oréal Professionnel skaistuma seminārs un L’Oréal pārvērtības, NTC grupu treniņš MyFitness Bolero klubā, defilē nodarbība, tikšanās ar IFBB Latvija federācijas sportistiem un fotosesija peldkostīmos!

Sekosim līdzi Miss Bikini Fitness 2015 dalībnieču progresam, projekta gaitai un aktivitātēm www.skaties.lv, kā arī citu  mediju portālos un facebook IFBB Latvia Fitness Project lapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl