Komentāri

Anglijas futbola premjerlīgas komanda “Tottenham Hotspur” piespriedusi mūža diskvalifikācijas diviem saviem faniem, kuri meta pretinieku līdzjutējiem ar urīnu.

Pagājušajā nedēļā divu Londonas komandu spēlē Vemblija stadionā Anglijas Līgas kausa ietvaros “Hotspur” nenoturēja divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 piekāpās “West Ham United”. Sociālajos medijos pēc mača bija pieejams video, kurā redzams kā kāds fans iečurā alus glāzē un pēc tam to aizmet pretinieku līdzjutējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: fanu pretīgā rīcība

“Hotspur” komanda izmeklēja gadījumu, identificējot vaininiekus un pirmdien paziņojot, ka viņiem piespriesta mūža diskvalifikācija. “Šāda uzvedība nav pieļaujama, tāpēc esam esam piesprieduši mūža diskvalifikācijas abiem video redzamajiem vīriešiem,” pauda “Hotspur” vienība.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl