Komentāri

Anglijas futbola premjerlīgas komanda “Tottenham Hotspur” piespriedusi mūža diskvalifikācijas diviem saviem faniem, kuri meta pretinieku līdzjutējiem ar urīnu.

Pagājušajā nedēļā divu Londonas komandu spēlē Vemblija stadionā Anglijas Līgas kausa ietvaros “Hotspur” nenoturēja divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 piekāpās “West Ham United”. Sociālajos medijos pēc mača bija pieejams video, kurā redzams kā kāds fans iečurā alus glāzē un pēc tam to aizmet pretinieku līdzjutējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: fanu pretīgā rīcība

“Hotspur” komanda izmeklēja gadījumu, identificējot vaininiekus un pirmdien paziņojot, ka viņiem piespriesta mūža diskvalifikācija. “Šāda uzvedība nav pieļaujama, tāpēc esam esam piesprieduši mūža diskvalifikācijas abiem video redzamajiem vīriešiem,” pauda “Hotspur” vienība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl