Komentāri

Sieviešu boksā valda sava atmosfēra. Norvēģijā norisinājās preses konference pirms gaidāmās sieviešu cīņas starp sportistēm Sesīliju Brekhusu un Mikaelu Laurenu. Acu skatienu dueļa laikā Laurena noskūpstīja Brekhusu uz lūpām.

Negaidot tādu pavērsienu, Mikaela automātiski iesita sāncensei pļauku, tomēr pēc tam sāka smieties. Laurenai šāda uzvedība ir pierasta lieta, jo arī iepriekšējā acu dueļa laikā ar cīkstoni Kristīni Hammeri atkārtojās tieši tas pats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl