Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē risinājās NBA Zvaigžņu spēle. Jau ziņojām, ka uzvaru izcīnīja Rietumu konferences komanda, kas ar rezultātu 192:182 pārspēja Austrumu konferences basketbolistus. Šī spēle bija īpaša vēl vienai zvaigznei – septiņgadīgam reperim.

Mazais reperis Dilans bija dabūjis akreditāciju no slavenā šova ”The Ellen DeGeneres Show”, lai satiktu tādas NBA zvaigznes kā Kevinu Durantu, Džeimsu Hārdenu, Dreimondu Grīnu, Karmelo Entoniju, Lebronu Džeimsu un Stefanu Kariju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazais korespondents saņēma jaukus vārdus no NBA grandiem. Piemēram, Entonijs pateica, ka Dilans ir labākais no visiem mediju pārstāvjiem, pēc tam, kad puika uzjautāja viņa domas par aizmainīšanu no Ņujorkas “Knicks” komandas uz Klīvlendas “Cavaliers”.

Savukārt pats Dilans ļoti priecājās par Stefanu Kariju, kurš puikam sadāvināja dāvanas.

VIDEO: septiņgadīgais reperis stāsta par saviem piedzīvojumiem NBA Zvaigžņu spēlē

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl