POZITĪVS VIDEO: Bobs Hārtlijs runā latviski

Komentāri

Jau rīt hokeja valstsvienība uzsāks gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam, aizvadot četru dienu ilgu treniņnometni. Kas zina, varbūt izlases kandidāti no galvenā trenera Boba Hārtlija dzirdēs, kādus norādījumus arī latviešu valodā.

Neilgi pēc Hārtlija ierašanās Latvijā hokeja federācija sociālajā tīklā “Twitter” ievietoja video sveicienu. Kas Interesanti, treneris, lai arī pateica divus īsus teikumus, to izdarīja latviešu mēlē. Lieki piebilst, ka viņam tas izdevās lieliski. Lūk, video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl