Porziņģi bauda Dienvidāfrikas Republikas dabas skatus

Komentāri
Porziņģi bauda Dienvidāfrikas Republikas dabas skatus
Foto: instagram.com/porzingis/

Šodien, 2. augustā, savu 22. dzimšanas dienu svin latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš šobrīd ar ģimeni atpūšas Dienvidāfrikas Republikā. Sportista brālis Jānis savā ”Instagram” kontā publicējis attēlu no safari apmeklējuma.

Jau vēstīts, ka latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis kopā ar ģimeni devies uz Dienvidāfrikas Republiku, lai 5. augustā Johannesburgā aizvadītu NBA Āfrikas tūres spēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājnieks kopā ar brāļiem Jāni un Mārtiņu, kā arī tēti Tāli un mammu Ingrīdu, jauki atpūšas Dienvidāfrikas Republikā. Sportists ar ģimeni skaistajā valstī ieradies vairākas dienas iepriekš, lai apskatītu tās vērienīgo dabu. Otrdien Porziņģi apmeklēja safari, un šis foto arī tapis tā apmeklējuma laikā. Ģimene pavadīju laiku “Morukuru Family” safari, apskatot dabu un dzīvniekus.

Foto: Porziņģi atpūšas Dienvidāfrikas Republikā

Safari 🐘🦏🐆

A post shared by Janis Porzingis (@porzingis) on

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl