Komentāri
Porziņģi bauda Dienvidāfrikas Republikas dabas skatus
Foto: instagram.com/porzingis/

Šodien, 2. augustā, savu 22. dzimšanas dienu svin latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš šobrīd ar ģimeni atpūšas Dienvidāfrikas Republikā. Sportista brālis Jānis savā ”Instagram” kontā publicējis attēlu no safari apmeklējuma.

Jau vēstīts, ka latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis kopā ar ģimeni devies uz Dienvidāfrikas Republiku, lai 5. augustā Johannesburgā aizvadītu NBA Āfrikas tūres spēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājnieks kopā ar brāļiem Jāni un Mārtiņu, kā arī tēti Tāli un mammu Ingrīdu, jauki atpūšas Dienvidāfrikas Republikā. Sportists ar ģimeni skaistajā valstī ieradies vairākas dienas iepriekš, lai apskatītu tās vērienīgo dabu. Otrdien Porziņģi apmeklēja safari, un šis foto arī tapis tā apmeklējuma laikā. Ģimene pavadīju laiku “Morukuru Family” safari, apskatot dabu un dzīvniekus.

Foto: Porziņģi atpūšas Dienvidāfrikas Republikā

Safari 🐘🦏🐆

A post shared by Janis Porzingis (@porzingis) on

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl