Porziņģi bauda Dienvidāfrikas Republikas dabas skatus

Komentāri
Porziņģi bauda Dienvidāfrikas Republikas dabas skatus
Foto: instagram.com/porzingis/

Šodien, 2. augustā, savu 22. dzimšanas dienu svin latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš šobrīd ar ģimeni atpūšas Dienvidāfrikas Republikā. Sportista brālis Jānis savā ”Instagram” kontā publicējis attēlu no safari apmeklējuma.

Jau vēstīts, ka latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis kopā ar ģimeni devies uz Dienvidāfrikas Republiku, lai 5. augustā Johannesburgā aizvadītu NBA Āfrikas tūres spēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājnieks kopā ar brāļiem Jāni un Mārtiņu, kā arī tēti Tāli un mammu Ingrīdu, jauki atpūšas Dienvidāfrikas Republikā. Sportists ar ģimeni skaistajā valstī ieradies vairākas dienas iepriekš, lai apskatītu tās vērienīgo dabu. Otrdien Porziņģi apmeklēja safari, un šis foto arī tapis tā apmeklējuma laikā. Ģimene pavadīju laiku “Morukuru Family” safari, apskatot dabu un dzīvniekus.

Foto: Porziņģi atpūšas Dienvidāfrikas Republikā

Safari 🐘🦏🐆

A post shared by Janis Porzingis (@porzingis) on

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl