Porziņģa un Verpakovska komandas cīnīsies basketbola laukumā

Komentāri
Porziņģa un Verpakovska komandas cīnīsies basketbola laukumā

2016. gada 12. jūnijā plkst 17.00 – Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks labdarība pasākums basketbola šovs – ar Pasaules un Latvijas mēroga superzvaigžņu dalību!

Laukumā tiksies divas komandas, kuras vadīs divi draugi Liepājnieki, leģendāri pasaulslaveni sportisti – nu jau stabilā NBA zvaigzne Kristaps Porziņģis un viena no Latvijas futbola spilgtākajām personībām – Māris Verpakovskis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi komandu kapteiņi savās komandās pulcējuši kopā dažādas Latvijas sabiedrībā populāras personības no dažādām sporta un izklaides nozarēm – dalību pasākumā un vēlmi pierādīt sevi basketbola laukumā apstiprinājuši  – Valdis Valters, Viktors Dobrecovs, Andris Bulis, Edgars Šneps, Renārs Kaupers, Anete Žogota – Jēkabsone, Jānis Jubalts, Jānis Ikaunieks, Ineta Radēviča, Renārs Zeltiņš, Andris Keišs, Mareks Zuntners, Uvis Helmanis, Intars Rešetins, Jānis un Mārtiņš Porziņģi, Kristaps Grebis, un daudzi citi.
Komandas vadīs pieaicinātie treneri – Tālis Porziņģis un Edvīns Sprūde.

Pasākumā spēles starplaikos paredzēti dažāda rakstura priekšnesumi un pārsteigumi, kā arī norisināsies labdarības izsole, kurā būs izdevība iegādāties dažādas ekskluzīvas lietas, kā piemēram abu kapteiņu spēles kreklus ar autogrāfiem, kas noteikti kļūs par pasaules kolekcionāru aprindās ļoti pieprasītu un augsti novērtētu vērtību, kā arī pašas spēles ekskluzīvos kreklus ar abu komandu dalībnieku autogrāfiem, utml.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks novirzīti labdarībai, kuras pamatmērķis dot iespēju un palīdzēt Liepājas maznodrošināto ģimeņu bērniem nodarboties ar sportu – sadarbojoties ar Liepājas sociālo dienestu un sporta pārvaldi, tiks apzināti tie, kam šī palīdzība visvairāk ir nepieciešama.

Pasākuma organizātors – mārketinga un producentu apvienība PASSPORT.

” Šis jau ir otrais labdarības pasākums, ko organizējam Liepājas pilsētā, pagājušajā gadā futbola spēlē VERPAKOVSKIS pret ZUNTNERU, pateicoties Liepājnieku atsaucībai, mēs spējām palīdzēt daudzbērnu ģimenes bērniem uzsākt skolas gaitas, kā arī vairākas ģimenes nodrošināt ar skolai nepieciešamajām mantām.
Esam lepni un priecīgi par to, ka šis, nu jau par tradīciju kļuvušais labdarības pasākums iegūst šādus apmērus un par to esam pateicīgi par lielo pretīmnākšanu gan Kristapam un Mārim, kā arī visiem tiem dalībniekiem, kas ir apstiprinājuši savu piedalīšanos šajā projektā! “: aģentūras projektu vadītājs Dāvids Jansons ” un tamdēļ aicinām visus piedalīties šajā pasākumā, lai kopīgiem spēkiem mēs palīdzētu pēc iespējas vairāk bērniem, dodot iespēju veselīgi dzīvot nodarbojoties ar sportu! Tiekamies!”

Lasi vēl