Porziņģa mistiskā draudzene Bembija pozē plikiņa

2 komentāri
Porziņģa mistiskā draudzene Bembija pozē plikiņa
INSTAGRAM

Latviešu talantīgā basketbolista Kristapa Porziņģa mistiskā draudzene – krievu modele Bembija – kļuvusi par vienu no apspriestākajām daiļavām Porziņģa fanu vidū. 

Arī šoreiz Bembija izcēlās, publicējot savos sociālajos tīklos atklātu bildi, kurā redzama pilnīgi kaila. Pati drosminiece pie bildes pierakstīja komentāru: ”Man patīk, kad sievietes sevi mīl!”

Foto

 

View this post on Instagram

 

i love it when women love themselves.

A post shared by ????? (@bambie_girl) on

Kā vēsta amerikāņu tabloīds ”TMZ”, Ņujorkas ”Knicks” zvaigzne Kristaps Porziņģis decembrī pēc uzvaras pār basketbola klubu Memfisas ”Grizzlies” bija devies atpūsties uz Ņujorkas naktsklubu ”Marquee” kādas simpātiskas blondīnes pavadībā. Acīgie paparaci steigšus iemūžināja pārīti un centās noskaidrot, kas gan ir šī burvīgā dāmīte, kura Porziņģa pavadībā pameta naktsklubu un devās kopa ar basketbolistu vienā automašīnā. Kā raksta slavenību dzīvi vēstošais tabloīds ”TMZ”, Porzinģa pavadone ir krievu modele, kuras pseidonīms ir Bembija. Skaistule veido sociālajā vietnē ”Instagram” savu foto blogu, kurā publicē pikantas bildes no modelēšanas fotosesijām.

2 komentāri