Komentāri
Playboy gada meitene pēkšņi atceļ gaidāmās kāzas ar NBA spēlējošo līgavaini
Foto: AP/REUTERS/SCANPIX

2014. gada Playboy gada meitene Kenedija Samersa (Kennedy Summers) pēkšņi atcēlusi gaidāmās kāzas ar Jūtas Jazz vienības centru Džefu Vitniju (Jeff Withey). Par galvenajiem šķiršanās iemesliem modele min greizsirdību, kā arī sociālos tīklus.

Vasarā pārim gadījās pirmais skandāls – basketbolists savā Instagram kontā bija publicējis bildi ar kino biļetēm, taču tās nebija paredzētas Samersai. Playboy gada meitene ļoti sadusmojās, taču sportistam savu vainu izdevās izpirkt un pāris jūnijā pat saderinājās. Tomēr attiecības tikai pēc pāris mēnešiem vispār izjuka un gada ”zaķis” atcēla kāzas. Daiļā meitene nebija mierā ar basketbolista darbībām sociālajos tīklos, kā arī nespēja tikt galā ar greizsirdību. Samersa, kuru trešo gadu jau studē medicīnu, jau esot izvākusies no pāra bijušās dzīvesvietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Jazz centra bijusī draudzene

A goodnight bathroom selfie📸

A photo posted by Kennedy Summers (@misskennedys) on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl