Komentāri
Playboy gada meitene pēkšņi atceļ gaidāmās kāzas ar NBA spēlējošo līgavaini
Foto: AP/REUTERS/SCANPIX

2014. gada Playboy gada meitene Kenedija Samersa (Kennedy Summers) pēkšņi atcēlusi gaidāmās kāzas ar Jūtas Jazz vienības centru Džefu Vitniju (Jeff Withey). Par galvenajiem šķiršanās iemesliem modele min greizsirdību, kā arī sociālos tīklus.

Vasarā pārim gadījās pirmais skandāls – basketbolists savā Instagram kontā bija publicējis bildi ar kino biļetēm, taču tās nebija paredzētas Samersai. Playboy gada meitene ļoti sadusmojās, taču sportistam savu vainu izdevās izpirkt un pāris jūnijā pat saderinājās. Tomēr attiecības tikai pēc pāris mēnešiem vispār izjuka un gada ”zaķis” atcēla kāzas. Daiļā meitene nebija mierā ar basketbolista darbībām sociālajos tīklos, kā arī nespēja tikt galā ar greizsirdību. Samersa, kuru trešo gadu jau studē medicīnu, jau esot izvākusies no pāra bijušās dzīvesvietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Jazz centra bijusī draudzene

A goodnight bathroom selfie📸

A photo posted by Kennedy Summers (@misskennedys) on

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl