Pēc skandalozās mīlas dēkas ar dejotāju basketbolists Entonijs vēl joprojām cenšas atgūt sievas uzticību

0 Komentāru
Pēc skandalozās mīlas dēkas ar dejotāju basketbolists Entonijs vēl joprojām cenšas atgūt sievas uzticību
Foto: AP/ SCANPIX

Pēc mīlas dēkas skandāla, kurā atklājās, ka bijušais Porziņģa komandas biedrs Karmelo Entonijs ir krāpis savu sievu, pagājuši 7 mēneši, kuru laikā attiecības starp sportistu un viņa sievu nav uzlabojušās. Tomēr Entonijs turpina darīt visu, lai saglabātu ģimeni. 

Pēc šā skandāla basketbolista sieva nolēma padzīvot atsevišķi, jo uzticību savam vīram tika zaudēta. Basketbolists turpina publicēt savos sociālajos tīklos fotogrāfijas ar savu sievu Lalu, pie kurām komentāros atzīstās mīlestībā, tikmēr Lala ir izdzēsusi visas kopīgās bildes ar vīru un nekas neliecina par attiecību uzlabošanu.

Foto

#STAYME7O

A post shared by Carmelo Anthony (@carmeloanthony) on

Aprīlī tika ziņota informācija par Ņujorkas ”Knicks” spēlētāja Karmelo Entonija mīlas afēru ar kādu sievieti, kura apgalvoja, ka ir stāvoklī un gaida bērnu no basketbolista. Kā vēstīja portāls ”tmz.com”, Entonija mīļākā ir dejotāja, kura strādā Ņujorkas džentlmeņu klubā. Sieviete apgalvoja, ka ir gandrīz septītajā grūtniecības mēnesī. Gaidāmā bērniņa tēvam dejotāja ir paziņojusi, ka sagaida no viņa finansiālu atbalstu un vēlas, lai visus medicīnas izdevumus, kas saistās ar grūtniecību, apmaksā basketbolists.

Jau tika ziņots, ka Karmelo Entonijs ar sievu ir precējušies kopš 2010. gada un audzina 10 gadus vecu dēlu.

Foto

0 Komentāru