Komentāri

Amerikāņu mūziķis Dreiks ir liels sporta draugs. Viņš piedalījies arī NBA slavenību spēlē un bieži arī klātienē apmeklē labākās pasaules basketbola līgas spēles. Šoreiz mūziķis pievērsies citam sporta veidam – futbolam. Ar viņu kopā bija Londonas Chelsea leģendārais uzbrucējs Didjē Drogba.

Abi kopā mazliet padzenāja bumbu, kad Dreiks nolēma izpildīt 11 metru sitienu jeb “pendeli”. Chelsea uzbrucējs stājās vārtos, kas noteikti nav viņa iecienītākā pozīcija. Mūziķis, kurš nebūt nav profesionāls spēlētājs, ļoti prasmīgi un precīzi bumbu raidīja vārtu kreisajā stūrī, neatstājot Drogbam nekādu izredžu atvairīt sitienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl