Komentāri
Paši ”karstākie” kadri: Ventspils karsējas demonstrē apskaužamu lokanību
Foto: bkventspils.lv ()

Karsējmeitenes ir neatņemama basketbola turnīru sastāvdaļa. Šīs simpātiskās meitenes dāvā publikai atraktīvus un enerģiskus dejas priekšnesumus, galvu reibinošus trikus un labu garastāvokli, kā arī uzkurina skatītājus atbalstīt savu mīļāko komandu.

Basketbola kluba “Ventspils” karsējmeitenes ir izcīnījušas 3 Latvijas čempionu titulus “LBL Zvaigžņu spēles karsējmeiteņu konkursā”, kā arī ir Baltijas karsējmeiteņu čempionāta vicečempiones. Piedalījušās un saņēmušas godalgotas vietas dažādos konkursos, priecējušas skatītājus ar saviem priekšnesumiem dažāda mēroga sacensībās. Lūk, foto ar simpātiskajām dejotājām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: BK “Ventspils” valdzinošās karsējmeitenes OlyBet LBL 26. sezonā

 

FOTO: BK “Ventspils” karsējmeiteņu priekšnesums LBL Zvaigžņu spēlē 2016

FOTO: BK “Ventspils” karsējmeitenes – juniores, priecē publiku

Foto: BK “Ventspils” simpātiskās karsējmeitenes

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl