Komentāri
Pasaulē pazīstamais skeitbordists Madars Apse piedalās īpašā Latvijas simtgadei veltītā fotosesijā
Foto: Uģis Nastevičs

Tās autors ir fotogrāfs Uģis Nastevičs, kura mērķis ir vērst jauniešu un sabiedrības uzmanību gaidāmajai Latvijas valsts simtgadei.

“Šie ir mums visiem ļoti nozīmīgi svētki, kurus būtu ļoti skaisti sagaidīt katram ar savu tautastērpu,” portālam Skaties.lv atklāja autors. Pirms dažiem mēnešiem viņi vienojušies ar M. Apsi par fotosesiju. “Tieši nesen sakrita reize, kad abi bijām Rīgā ar pieejamu laiku fotosesijai,” stāsta fotogrāfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: fotosesija ar Madaru Apsi

Fotosesijas ietvaros Madaram tapa gan portretu bildes ar skrituļdēli, gan 12. gs. tautastērpā ar kokli. “Viņš, stīgu skanējuma savaldzināts, lieliski iejutās arī koklētāja tēlā,” par aizkulisēm zina pastāstīt Nastevičs. Viņš cer, ka šīs fotogrāfijas veicinās jauniešiem interesi iepazīt savas saknes, tautastērpu un mūzikas tradīcijas.

Šobrīd viņš strādā pie portretu fotogrāfiju sērijas ar jauniešiem, kas, darbojoties dažādās nozarēs, iedvesmo citus. Līdzšinējie darbi aplūkojami viņa mājaslapā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl