Komentāri
Pasaulē pazīstamais skeitbordists Madars Apse piedalās īpašā Latvijas simtgadei veltītā fotosesijā
Foto: Uģis Nastevičs

Tās autors ir fotogrāfs Uģis Nastevičs, kura mērķis ir vērst jauniešu un sabiedrības uzmanību gaidāmajai Latvijas valsts simtgadei.

“Šie ir mums visiem ļoti nozīmīgi svētki, kurus būtu ļoti skaisti sagaidīt katram ar savu tautastērpu,” portālam Skaties.lv atklāja autors. Pirms dažiem mēnešiem viņi vienojušies ar M. Apsi par fotosesiju. “Tieši nesen sakrita reize, kad abi bijām Rīgā ar pieejamu laiku fotosesijai,” stāsta fotogrāfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: fotosesija ar Madaru Apsi

Fotosesijas ietvaros Madaram tapa gan portretu bildes ar skrituļdēli, gan 12. gs. tautastērpā ar kokli. “Viņš, stīgu skanējuma savaldzināts, lieliski iejutās arī koklētāja tēlā,” par aizkulisēm zina pastāstīt Nastevičs. Viņš cer, ka šīs fotogrāfijas veicinās jauniešiem interesi iepazīt savas saknes, tautastērpu un mūzikas tradīcijas.

Šobrīd viņš strādā pie portretu fotogrāfiju sērijas ar jauniešiem, kas, darbojoties dažādās nozarēs, iedvesmo citus. Līdzšinējie darbi aplūkojami viņa mājaslapā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl