Komentāri
Pasaulē pazīstamais skeitbordists Madars Apse piedalās īpašā Latvijas simtgadei veltītā fotosesijā
Foto: Uģis Nastevičs

Tās autors ir fotogrāfs Uģis Nastevičs, kura mērķis ir vērst jauniešu un sabiedrības uzmanību gaidāmajai Latvijas valsts simtgadei.

“Šie ir mums visiem ļoti nozīmīgi svētki, kurus būtu ļoti skaisti sagaidīt katram ar savu tautastērpu,” portālam Skaties.lv atklāja autors. Pirms dažiem mēnešiem viņi vienojušies ar M. Apsi par fotosesiju. “Tieši nesen sakrita reize, kad abi bijām Rīgā ar pieejamu laiku fotosesijai,” stāsta fotogrāfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: fotosesija ar Madaru Apsi

Fotosesijas ietvaros Madaram tapa gan portretu bildes ar skrituļdēli, gan 12. gs. tautastērpā ar kokli. “Viņš, stīgu skanējuma savaldzināts, lieliski iejutās arī koklētāja tēlā,” par aizkulisēm zina pastāstīt Nastevičs. Viņš cer, ka šīs fotogrāfijas veicinās jauniešiem interesi iepazīt savas saknes, tautastērpu un mūzikas tradīcijas.

Šobrīd viņš strādā pie portretu fotogrāfiju sērijas ar jauniešiem, kas, darbojoties dažādās nozarēs, iedvesmo citus. Līdzšinējie darbi aplūkojami viņa mājaslapā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl