Parodija par NBA spēlētāju reklāmu klipiem

Komentāri

Vairumam NBA superzvaigžņu ir noslēgti ļoti ienesīgi reklāmu līgumi, kas paredz šo produktu lietošanu un reklamēšanu. Piemēram, Klīvlendas Cavaliers zvaigznei Lebronam Džeimsam sezonas alga ir apmēram 20 miljoni dolāru, bet kopā ar dažādiem reklāmlīgumiem Džeimss sezonā nopelna vairāk nekā 50 miljonu dolāru.

Amerikāņu šovs Jimmy Kimel Live! nedaudz ironizējis un parodējis NBA spēlētāju reklāmas. It kā profesionāls basketbolists Giljermo Rodrigess piedāvā iegādāties skatītājiem “Tequil-Ade“, kurš palielina sportista spējas un fizisko sagatavotību. Protams, tas ir viss ir liels joks, lai pasmietos par tiem produktiem, ko dažkārt reklamē basketbolisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl