Par ko kādreizējo ”Knicks” zvaigzni saslēdz roku dzelžos mača laikā?

0 Komentāru
Par ko kādreizējo ”Knicks” zvaigzni saslēdz roku dzelžos mača laikā?
Foto: AP/ SCANPIX ()

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” kādreizējā zvaigzne Čārlzs Oklijs trešdien sliktas uzvedības dēļ tika izraidīts no zāles un arestēts.

Jau vēstīja, ka latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā “Knicks” trešdien savā laukumā ar 115:119 piekāpās Losandželosas “Clippers” komandai.

Šo maču “Madison Square Garden” arēnā vēroja arī Oklijs, kurš sēdēja tieši aiz “Knicks” īpašnieka Džeimsa Dolana, ar kuru viņam pēdējos gados ir sliktas attiecības. Kā vēsta vienība, Oklijs, risinot domstarpības, uzvedies nepiemēroti un aizskaroši.

Video

Oklijs spēles laikā tika izraidīts no zāles, bet pēc tam viņu arestējuši Ņujorkas pilsētas policijas departamenta darbinieki. Apsardzes dienestam izvedot bijušo basketbolistu no zāles, pūlis atbalstīja veterānu, kliedzot “Oklij, Oklij, Oklij!”. Pēc saslēgšanas roku dzelžos Oklijs kļuvis vēl niknāks, bet “Knicks” prezidents Fils Džeksons meties viņu nomierināt.

Oklijs bija viens no “Knicks” nozīmīgākajiem spēlētājiem laika posmā no 1988. līdz 1998.gadam, šajās desmit sezonās palīdzot Ņujorkas vienībai sasniegt izslēgšanas turnīrus. Oklijs nekautrējas kritizēt pašreizējo kluba vadību, kādēļ pasliktinājušās viņa un komandas attiecības.

Foto

0 Komentāru