Padoms meitenēm! Kā basketbola eksperte Sabīne savaldzināja basketbolistu!

0 Komentāru
Padoms meitenēm! Kā basketbola eksperte Sabīne savaldzināja basketbolistu!

Vel tikai dažas dienas un tepat Rīgā sāksies lielais sporta notikums – Eiropas čempionāts basketbolā. Skaties.lv rādīs ne tikai sporta spēles un ekspertu komentārus, bet arī to, kas parasti paliek nepastāstīts un neparādīts, un darīs to īpašā Skaties.lv sporta korespondente Sabīne savā autorraidījumā Sabīnes bumbas.

Sabīnei ir savs favorīts Latvijas basketbola izlases rindās, un viņa grib parādīt, kas tad notiks čempionātā. Tomēr, lai labāk izprastu basketbola spēles pamatus, viņa devas uz sporta zāli, kur viņai dažus basketbola trikus nodemonstrēja Jūrmalas basketbola kluba leģionārs Endrjū Smits. Viņš gan gribēja baudīt Sabīnes kompāniju un mācīties latviešu valodu, tomēr Sabīnei  nav vaļas, jo tūlīt jau sāksies lielais basketbols.

Skaties.lv jau rakstīja, ka basketbola eksperts Valdis Valters iepazīstināja raidījuma Overtime TV kolēģi, žurnālistu Armandu Puči ar īpašo Skaties.lv sporta korespondenti Sabīni.

Skaties.lv piedāva apskatīt visu stāstu, kā Sabīnei gāja ar Endrjū Smitu basketbola laukumā un restorānā.

Video

Tāpat mums ir daudz interesantas fotogrāfijas par to, kā tapa Sabīnes bumbu pirmā epizode! Apskati arī tās un seko līdzi! Sabīne bumbosies pamatīgi!

Foto

0 Komentāru