Komentāri

Pamatīgu rezonansi ASV izraisījis video, kurā redzams, ka beisbola komandas Ņujorkas ”Mets” talismans kādam no faniem parāda vidējo pirkstu.

Trešdien ņujorkieši savā laukumā spēkojās ar Milvoki “Brewers” beisbolistiem, piedzīvojot zaudējumu ar 1-7. Tomēr medijos tiek iztirzāta cita šīs spēles epizode, proti, talismana ”Mr. Met” nepiedienīgā rīcība. Nav zināms, ko fans talismanam pateica, tomēr ”Mets” darbinieks līdzjutējam parādīja vidējo pirkstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs atvainojamies par darbinieka nepiedienīgo rīcību,” teikts ”Mets” oficiālajā paziņojumā. “Mēs nekad neatbalstīsim šādu rīcību. Organizācija šo situāciju risinās nekavējoties.”

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl