Novickis tviterī kārtīgi paņirgājas par Pau Gazolu

Pievienot komentāru
Novickis tviterī kārtīgi paņirgājas par Pau Gazolu
Foto: AP,AFP/Scanpix

NBA leģendārais spēlētājs un superzvaigzne Dirks Novickis mikroblogošanas vietnē twitter.com paņirgājies par Čikāgas Bulls un Spānijas izlases skaļāko vārdu – Pau Gazolu. Spānis pagājušajā naktī NBA nospēlēja jau 1000 maču. Par godu šim panākumam Gazols tviterī saviem faniem rīkoja konkursu, tikmēr Novickis izmantoja iespēju pavilkt Bulls spēlētāju uz zoba.

Viens no Spānijas basketbola visu laiku titulētākajiem spēlētājiem Gasols twitter.com rīkoja mazu konkursu. Faniem bija jāievieto video ar Bulls uzbrucēja labāko mīļāko grozu, ”danku”, bloķētu metienu. Savas domas izteica arī Vācijas izlases un Dalasas Mavericks leģenda Dirks Novickis. Viņš ievietoja video, kur Orlando Magic spēlētājs Nikola Vučevičs “pārdanko” Gasolam pāri (skatīt video zemāk) un pie reizes apsveica spāni par panākumu.

FOTO: Pau Gazols par godu 1000 spēlei NBA rīko fanu konkursu

Foto: twitter.com/paugasol

Foto: twitter.com/paugasol

Gasols nepavisam nebija niks par šādu vācieša darbība un atbildēja vācietim: “Jā, tādas reizes arī ir bijušas. Paldies, ka padalījies, draugs!” Tomēr Novickis turpināja paņirgāties par Bulls spēlētāju: “Hah. Atvainojos, amigo. Paziņo kādu balvu esmu ieguvis.”

FOTO: Dirka Novicka atbilde Pau Gazolam

Foto: twitter.com/paugasol

Foto: twitter.com/paugasol

VIDEO: Nikola Vučevičs “pārdanko” pāri Pau Gazolam